İade Politikası

Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.


İade/değişim talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmanıza aittir. Ürünleri Kalabak Mh. 3243 Sk. No: 10/B Urla / İZMİR

 adresine “ödemeli” gönderebilirsiniz. Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.


İade kargonuz FM ISI ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ nin iade adresine (Narlı mah. Mithatpaşa Cad. No 260 Narlıdere-İZMİR) ulaştıktan sonra ürün bedeli 15 işgünü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale/EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup FM ISI ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.


FM ISI ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ internet sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içerisindeki iade/değişim işlemleri firma depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Siparişinizi aldıktan 14 gün sonraki değişim talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz: Email: info@fmisi.com.tr